• E-wrap
  • E-wrap

Balicí stroj pro různé velikosti balíků vhodný pro e-commerce. Stroj E-Wrap se osvědčil jako vítězné řešení, schopné reagovat na potřeby vyplývající z boomu v sektoru e-commerce v Evropě.

Sitma ale chtěla jít dál. Na základě svých zkušeností s procesy třídění vyvinula vylepšenou verzi e-Wrap.

Využití:

oblečení a obuv | kosmetika a osobní péče | spotřební elektronika | šperky a hodinky | knihy, hudba a média

FUNKCE

Univerzální balící stroj

Verze „2.0“ kromě toho, že umožňuje balení balíků různých velikostí s různými typy fólií, integruje a automatizuje pokročilé procesy, které stále více naplňují požadavky na efektivitu, řízení práce a úsporu nákladů, které vyžadují společnosti působící v tomto odvětví.

Balící stroj pracuje ve svislém směru, což zaručuje zabalení fólií na míru aplikovaných na balíčky různých velikostí a tvarů. Rychle provádí různé operace jako řezání, svařování, vážení a etiketování.

Automatičtí e-Coboti a podávací systém

V provozním konceptu balicího stroje e-Wrap 2.0, e-Coboti automaticky nabírají balíky z regálů obsahujících objednávky k zabalení a odeslání a díky speciálnímu podávacímu systému nabízí možnost vzít a vložit do balíku dokumenty (např. faktury) bez nutnosti lepidla, čímž zajistíte značné úspory materiálu.

Integrace s třídícími systémy

Nakonec se e-Wrap skvěle integruje s třídícími systémy, vlajkovou lodí společnosti Sitma, která uzavírá cyklus správy balíků od vychystávání až po konečné odeslání zásilky.

OBALOVÁNÍ PAPÍREM

OBALOVÁNÍ FÓLIÍ

NAPLNĚNÍ

DISTRIBUCE

SOFTWARE

DALŠÍ STROJE SITMA

fastpack

FAST PACK

Vysokorychlostní automatický balící stroj pro e-commerce.

quick pack

QUICK PACK

Jednoduché a flexibilní řešení ideální výrobky s pevným nebo variabilním formátem.