Balení pro E-commerce

Sitma nabízí všestranná řešení pro balení výrobků různých typů a velikostí prostřednictvím portfolia, které zahrnuje samostatné stroje i kompletní linky pro primární a sekundární balení.

Naše řešení specifická pro e-commerce se vyznačují špičkovým výkonem a nabízejí robustnost a flexibilitu, což zaručuje, že se s položkami bude dobře manipulovat. Výsledkem je proces, který efektivně integruje konsolidaci objednávek, balení a automatické třídění spolu s možností průběžného sledování, které umožňuje sledovat produkty e-shopu v reálném čase, od nákupu až po doručení.

Ať už se jedná o oblečení, elektroniku, knihy, videohry, obuv, kosmetiku nebo dokonce vrácené zboží, každé z našich obalových řešení pro elektronické obchody nabízí širokou škálu obalů na míru potřebám zákazníka a jeho výrobkům.

OBLEČENÍ A OBUV
KNIHY A MÉDIA
KOSMETIKA A OSOBNÍ PÉČE
SPOTŘEBNÍ ELEKTRONIKA
ŠPERKY A HODINKY

FLEXIBILNÍ A UDRŽITELNÉ ŘEŠENÍ BALENÍ PRO E-COMMERCE

Sitma byla jednou z prvních společností, které začaly experimentovat s technologiemi se sníženým dopadem na životní prostředí v kontextu elektronického obchodování, a má k tomu i potřebné know-how. Balicí stroje Sitma dokáží využívat nové a inovativní materiály, včetně papíru a biofilmu, pro udržitelné balení. Flexibilita strojů také umožňuje zpracovávat předměty různých velikostí a vytvářet obaly přizpůsobené jejich obsahu.

Vytváření kompaktních obalů na míru nabízí dvojí výhodu: zefektivňuje obalový materiál, čímž snižuje množství obalového produktu, který musí být na konci zlikvidován na náklady zákazníka, a usnadňuje přepravu v celém dodavatelském řetězci. Díky tomu je „prázdná přeprava“ omezena na minimum a optimalizuje se zatížení vozidel, což výrazně snižuje celkovou uhlíkovou stopu.

BALENÍ, KTERÉ VÁM ZARUČÍ ÚSPĚCH

Ochranná, flexibilní a všestranná řešení společnosti Sitma vás ohromí a bude se vám skvěle hodit pro balení vašich výrobků. Zaručujeme bezpečnou ochranu před vlhkostí, nečistotami, prachem a poškozením díky obalům, které navíc i osloví konečného zákazníka. Naše obaly jsou vybaveny systémy pro snadné otevírání a opětovné uzavírání, takže stejný obal lze použít i pro vrácení zboží.

E-COMMERCE A PROBLEMATIKA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Balení a rozbalování jsou stále důležitější součástí nákupů v e-shopech. Abychom zákazníkovi zajistili optimální zážitek z rozbalování, stanovili jsme tři požadavky na obal: odolnost během doručování, udržitelnost a funkčnost.

Obal je součástí nákupního zážitku; pro mnoho zákazníků to bude poprvé, co se výrobku dotknou nebo ho uvidí, proto je důležité vytvořit nezapomenutelný moment a pozitivní trvalý první dojem. To znamená věnovat péči výběru obalových a přepravních materiálů a také přizpůsobit obaly pro e-commerce pomocí log a grafiky. Toho všeho můžete dosáhnout výběrem řešení Sitma, které je nejlépe přizpůsobené vašim potřebám.

JAK NA PRODUKTY S RŮZNOU VELIKOSTÍ?

Flexibilní obaly používané v e-commerce umožňují optimální funkčnost balení i nejlepší využití zdrojů.  Flexibilní obaly jsou ze své podstaty vysoce přizpůsobivé. Chytrý design může přinést další výhody pro udržitelnost. Tyto výhody sahají od vhodně dimenzovaných proporcí až po opakovaně uzavíratelná řešení, která minimalizují množství odpadu.

Flexibilní, lehké obaly mohou výrazně snížit dopady obalových materiálů na životní prostředí a zároveň nabízejí významné výhody při skladování a přepravě výrobků.

VÝHODY STROJŮ SITMA

  • 360° flexibilní řešení, od samostatných strojů až po kompletní linky
  • možnost vytváření obalů na míru na základě obsahu
  • špičkové odborné znalosti a know-how rozvíjené více než 50 let
  • řešení s vysokou udržitelností a nízkým dopadem na životní prostředí
  • dobře vyvinutý systém sledování a dohledávání, který dokáže monitorovat jeden výrobek a sledovat jej v celém distribučním řetězci

NABÍDKA STROJŮ SITMA

e-wrap

E-WRAP

Balicí stroj pro různé velikosti balíků vhodný pro e-commerce.

fastpack

FAST PACK

Vysokorychlostní automatický balící stroj pro e-commerce.

quick pack

QUICK PACK

Jednoduché a flexibilní řešení ideální výrobky s pevným nebo variabilním formátem.

Máte zájem o další informace o balení pro e-commerce?