Automatizovaná manipulace s materiálem - řešení pro třídění produktů

Automatizované třídící systémy musí zaručit rychlou návratnost investic a zároveň podporovat strategické obchodní cíle zákazníků. Třídící systémy Sitma nabízejí stabilitu, flexibilitu a bezpečnou a šetrnou manipulaci s položkami. Společnost Sitma pracuje v reakci na konkrétní potřeby: každá instalace vychází z předběžné analýzy logistických, technických a ekonomických potřeb jednotlivých zákazníků.

Technologie společnosti Sitma pro automatizovanou manipulaci se zásilkami jsou stále flexibilnější a na špičkové úrovni. Je možné vybírat mezi kapsovými, výklopnými a příčnými pásovými třídiči, které jsou schopny uspokojit různorodé potřeby ohledně rychlosti, konfigurace a typu produktů.

EFEKTIVITA A FLEXIBILITA PRO ŘÍZENÍ LOGISTIKY V E-COMMERCE

Přístup společnosti Sitma k designu dokonale odpovídá současným trendům v oblasti automatizace a zaměřuje se na vývoj kompaktních uspořádání linek a flexibilních řešení třídících systémů pro automatizaci balení.

Třídiče Sitma zjednodušují procesy přizpůsobení a úprav konfigurace výstupů a výsypek, což usnadňuje nejen maximální pozornost věnovanou detailům ve fázi třídění, ale také široké možnosti manipulace. To vše zajišťuje nejvyšší kvalitu v celém procesu.

PŘEKONEJTE OČEKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Ve společnosti Sitma rozumíme složitosti všech logistických operací v oblasti e-commerce. Proto jsme se snažili definovat novou generaci škálovatelných a dynamických řešení a podporovat zákazníky prostřednictvím integrovaného portfolia inovativních systémů, inteligentního softwaru a know-how, kterým se vyznačujeme od samého počátku.

Třídění je jádrem distribučních systémů elektronického obchodu. Logistické služby elektronického obchodu obecně čelí dvěma klíčovým výzvám: 1) třídění kompletního sortimentu výrobků v požadovaném časovém rámci a 2) pečlivé, manuální řízení přepravy výrobků bez zásahů.

VÝHODY

S ohledem na tyto výzvy nabízí společnost Sitma řadu nejmodernějších třídících systémů, které splňují individuální potřeby každého zákazníka, ať už se jedná o předcházející nebo následný logistický proces. Ideální řešení závisí na mnoha faktorech, včetně: vlastností zpracovávaných produktů, tvaru a uspořádání struktury a nejvyšších i průměrných objemů. Dalšími důležitými faktory, které je třeba zvážit, jsou požadovaná kapacita a velikost a tvar hlavní provozní budovy.

Společnost Sitma nabízí kompletní řadu třídících systémů, které splní všechny požadavky.

  • Robustní, vysoce výkonná řešení
  • Jemná manipulace s produkty ve všech fázích.
  • Vlastní uspořádání
  • Dostatek prostoru pro změnu polohy výstupů a skluzů
  • Zkrácená doba amortizace

NABÍDKA STROJŮ SITMA

e-wrap

E-WRAP

Balicí stroj pro různé velikosti balíků vhodný pro e-commerce.

fastpack

FAST PACK

Vysokorychlostní automatický balící stroj pro e-commerce.

quick pack

QUICK PACK

Jednoduché a flexibilní řešení ideální výrobky s pevným nebo variabilním formátem.

Máte zájem o další informace o automatizované manipulaci s materiálem?